O metri

Autor: Ladislav Fuchs | 13.1.2013 o 18:38 | Karma článku: 21,66 | Prečítané:  1463x

Po dnešných vyjadreniach pána premiéra sa mi ako najlepšie riešenie vidí, aby odovzdal svoj právnický titul....Každý právny spor , v ktorom zastupoval túto republiku, prehral. Zrejme nie náhodou....

 

Aj dnes tvrdil niečo, čo ho diskvalifikovalo ako právnika. Náš premiér si dovolil tvrdiť o niekom, že je právne nepoužiteľný. A to dokonca pred prejednávaním podanej sťažnosti dotknutej osoby na  ústavnom súde.  Pritom  pán Čenteš vôbec nevystupuje v tomto spore ako obvinený, pred ústavným súdom ani nemôže. V našom súdnom systéme navyše platí prezumpcia neviny. To už pozná verdikt ústavného súdu?  Pán premiér tak  kádruje a odstavuje  ľudí len preto, že sú inofarební ako on sám...

Generálny prokurátor má  silné kompetencie v trestnom konaní a to je dôvod prečo každá strana má výrazný záujem o vplyv na tomto poste, prečo každý tábor urobí čokoľvek, ak na tom poste nebude ich človek, aby na tomto poste nebol človek  z druhého tábora. Dlhý čas v prokuratúre pretrváva stav bezvládia. Po poldruha roku prišla výkonná moc v tomto štáte na to, že treba generálneho prokurátora? Podľa ich vyjadrení to dlhý čas bola iba terciálna záležitosť!  Čo sa deje? Dozvieme sa o odhalení nejakej novej kauzy? Vedenie prokuratúry neposlúcha? Alebo začalo poslúchať iných? Nie je náhodou nie o päť minút dvanásť ale dávno po dvanástej?

Do rozmerov teplovzdušného balóna dnes znovu premiér nafukoval skartovanie jednej výpovede. Tá bola v ďalší deň zopakovaná a zdokumentovaná. Žiaden trest  pre zvoleného kandidáta z tejto udalosti nevyplynul. Pán premiér túto kauzu však fabuluje až na vec ohrozujúcu štátnosť. Paradoxne ak o niečom povie Fico, že to nebol jeho hlas, tak je to pravda. A ak povie Čenteš ako to bolo, tak je nepoužiteľný... Pán premiér použite tento meter aj na seba. Nastavte si zrkadlo a  aplikujte na seba hoci len malú časť svojich tvrdení. V čase, keď v tom zrkadle uvidíte svoju tvár , sa stanete nepoužiteľný.

Vraj celá vláda pracuje ako čerti. To značí, že tu bude peklo. Mnohí ľudia tu pozorujú začiatky demontáže demokracie , prišla amnestia spustením kriminálnikov na slobodu, rastie nám nezamestnanosť, ľudia sa začínajú báť všetkých vašich istôt.  V tom s vami výnimočne súhlasím. To je cesta do pekla.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Koľko vzdelaných a talentovaných ľudí si môže Slovensko odpáliť?

Neútočme na seba, nepoužívajme slovník, ktorý nás vracia do obdobia mečiarovského gádžovstva, povinnosťou politikov je krajinu kultivovať.

PRIMÁR

Prečo by ste nemali ísť spať nahnevaní

Vedci objavili spôsob, ako sa lepšie vyrovnať so zlými spomienkami.


Už ste čítali?