O brandy

Autor: Ladislav Fuchs | 23.12.2012 o 19:24 | (upravené 23.12.2012 o 21:35) Karma článku: 11,11 | Prečítané:  443x

Nášmu pánovi ministrovi školstva zrejme poškodilo povestné karpatské brandy...Neviem či si uhol viac ako treba, či je to už jeho stareckým myslením, ale sebavedomie mu nechýba. Svedčia o tom jeho slová : "Myslím si, že som za nich bojoval dostatočne, lebo len učitelia dostali navýšenie platov o päť percent a dokonca do taríf. Nebudem vyvodzovať politickú zodpovednosť, pretože si nemyslím, že nerobím pre našich učiteľov maximum, čo môžem robiť v rámci rezortu“ .

 

 

Ďakujeme pekne, pán minister. Ibaže my učitelia, a s nami aj mnoho iných ,si myslíme pravý opak.  Sám ste sa ohodnotili. Terminológiou klasifikačného poriadku dostatočne znamená, že postupujete ďalej len s odretými ušami .  Namieste by bola  nemilosrdná nedostatočná, ale dostávate šancu to v druhom polroku napraviť. Navyše nerobíte pre našich učiteľov maximum , ale skôr naopak. Vaše videnie sveta sa rozchádza s videním učiteľskej verejnosti. Preto čelíte najdlhšiemu štrajku slovenských učiteľov. Preto, že nestojíte pri učiteľoch, ale na druhej strane, preto z úrovne ministerstva školstva nedošlo k splneniu ani jednej zo štrajkových požiadaviek učiteľov. Preto nedochádza k zlepšeniu podmienok v školstve. Preto by  už ste mali si užívať zaslúžený dôchodok. Preto na mieste ministra školstva by mal byť niekto iný.

Brandy asi účinkuje...Bijete sa do pŕs, koľko ste toho urobili....Podarúnkom piatich percent ste niektorým zalepili oči, čo ste ale hneď pokazili chybnou Planétou vedomostí a trápnym ficovským komentárom o deťoch či študentoch, ktorí sú rukojemníkmi učiteľov. Bez hanby klamete a zavádzate ešte aj vo vianočnom čase. Nuž, nech aj Vám Ježiško prinesie aspoň trošku triezvosti, rozumu a duševnej sviežosti... Šťastné a veselé....

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Prišli sme o tretinu sestier a nové neprichádzajú

Aby sme mali viac sestier, treba im zvýšiť platy, rozšíriť kompetencie a umožniť im pracovať aj na skrátený úväzok, tvrdia experti.

KOMENTÁRE

Táto krajina nie je pre chorých

Hádzať vinu na personál je často hľadaním nesprávneho vinníka.

TECH

Archeológ: Je to prvýkrát, čo Slováci skúmajú čosi také významné

Vedci očakávajú zásadné objavy, tvrdí Drahoslav Hulínek.


Už ste čítali?